Ústraní II.

Pro veřejnost - II. stupeň náročnosti

SOULAD a přirozený řád přírody. POCHOPENÍ čistě praktické. Nebe nad hlavou, pevná zem a voda jako výbava. Pro EGO tu není místo. 

-Hledáte razantní změnu POCHOPENÍ přirozenosti?

-Hledáte razantní posun ÚROVNĚ DUCHOVNÍHO VĚDOMÍ?

-Hledáte odpovědi na otázky zaměřené na EXISTENCI DUCHA?

-Hledáte odpovědi na otázky zaměřené na KOMUNIKACI s PŘÍRODOU?

-Hledáte možnosti hlubinného zpracování STRACHŮ?

-Hledáte možnosti hlubinného POCHOPENÍ životních priorit?

Třídenní akce v přírodě pro členy i veřejnost. Program pro odvážlivce, kteří chtějí zapracovat cíleně na své psychice a bezpečí. Vědomé zpracování strachů z nejistot a nedostatku různých zaměření. Program je zajímavý svým obsahem a stal se vyhledávaným a přirozeným způsobem rozvíjení intuice a komunikace s přírodními entitami. Současně má přirozený ozdravný vliv na výkřiky EGA. Počet účastníků je limitován / 3 osoby. Vyhrazujeme si právo na nepřijetí přihlášky pro zdravotní nezpůsobilost k ukonům programu. Přijetí přihlášky na akci ÚSTRANÍ je podmíněno absencí medikace antidepresivy a to až 3 měsíce zpětně.

NEMLUVIT a CÍTIT SOULAD s PŘÍRODOU. Dobrodružství, které nemá cíl. Dobrodružství, jehož záměrem je radost z procesu a pochopení, že svět je bezpečný i když nemáš vůbec nic. Jsi strůjcem svého života a ze stavu NIC můžeš mít VŠECHNO. Jak rozlišit výkřiky ega a jak nepřeslechnout duši. Ústraní poukazuje na důležitost vnímání existence duše a důležitost růstu úrovně vědomí. Právě stupeň úrovně vědomí je rozhodující pro druh pravdy, která se blíží k té BOŽÍ. Právě tato je PRAVDOU, z níž má prospěch každý živý tvor a planeta.

Akce probíhá: 

V den zahájení od 9:00 do 20.00 hodin třetího následujícího dne

Cena:     

2222 Kč / osoba

Cena obsahuje:

Kurzovné a materiály.

NUTNO VYPLNIT ONLINE PŘIHLÁŠKU NÍŽE!!!

Vyhrazujeme si právo na nepřijetí přihlášky pro zdravotní nezpůsobilost k ukonům programu. Přijetí přihlášky k pobytu ÚSTRANÍ je podmíněno absencí medikace antidepresivy a to až 3 měsíce zpětně.

Storno podmínky:

Jsou součástí odstavce 9.1 Zvláštní ustanovení pro vybrané služby – kurzy, Všeobecných obchodních podmínek Jany Vejsadové pro prodej služeb a produktů na internetových stránkách www.branazdravi.cz a www.skolazdravehozivota.cz

Nejbližší termíny a místa konání:

- 22.-24.6.2020 / pondělí - středa / zahájení v HAVLÍČKOVĚ BRODĚ

- uzávěrka přihlášek je 1.6.2019 / počet účastníků limitován

- po tomto datu nutno konzultovat přihlášení telefonicky 608 548 955 / dohoda

 
Brána zdraví je můj nejlépe investovaný čas a peníze v mém dosavadním životě.

Marie, účastnice Startovacího kurzu

Splnilo mé očekávání spolu s bonusy :-)

Roman, účastník Startovacího kurzu

...